"Dom na Wzgórzu" stwarza kameralną atmosferę.Przytulne pokoje, duży teren wokół domu z wieloma atrakcjami zarówno dla dzieci , jak i dorosłych zapewnia idealny wypoczynek.Tu odpoczniesz po całodziennym plażowaniu w Łebie i spędzisz miło czas przy ognisku.
Charbrowo k/Łeby, pokoje z łazienkami, tv, aneks kuchenny, parking, huśtawki, zjeżdżalnia, trampolina, bilard, piłkarzyki, teren ogrodzony. Do Łeby 8km - około 10 minut jazdy samochodem.
Domki 4-6 osobowe są oddalone 2km od centrum Łeby. Tu można usłyszeć "ciszę".W pobliżu dwie stadniny gdzie można jeżdzić konno, Pałac z restauracją i jezioro z wypożyczalnią sprzętu pływającego.Obiekt zamknięty pilnowany przez dużego sznaucera/psa/.
Dom na ogrodzonej posesji, 400 metrów od jeziora Sarbsko, 1400 m od morza. Posesja położona w pobliżu dawnego zameczku w Nowęcinie oraz ośrodków jeździeckich. Pokoje z łazienkami. Ceny od 22 do 40 zł.
Nasz obiekt mieści się w Nowęcinie 2km od Łeby. Posiadamy 7 pokoi do wynajęcia i duże podwórko z miejscem na parking i miejscem na grilla. Serdecznie zapraszamy!!!!
Chata Jana położona jest w cichej i spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych w Łebie. Lokalizacja ta daje możliwość sielankowego wypoczynku po dniu pełnym wrażeń. W bliskim sąsiedztwie znajdują się korty tenisowe i stadniny koni.
CISEK to wspaniałe, ciche i spokojne miejsce na spędzenie Twoich wymarzonych wakacji. Mamy do zaoferowania Państwu pokoje 1, 2 i 3 osobowe z łazienkami (umywalka, prysznic, WC). W każdym pokoju - telewizor, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy.
Dysponujemy 11 pokojami, 2-, i 3-osobowymi, łącznie mamy 30 miejsc noclegowych. W razie potrzeby istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka (składana polówka,łóżeczko) Każdy pokój posiada swoją łazienkę.