Użyczam domek wczasowy o powierzchni 35 m ,położony w miejscowości Bartne.Dojazd od strony Gorlic w kierunku Przejścia granicznego Konieczna.Transport własny lub PKS z Gorlic odległość około 18 km.Domek położony nad stawem rybnym.
Położone na wzgórzu Domki na Górce oddalone są ok. 300 m od głównej stacji wyciągu krzesełkowego "Wierchomla I" i restauracji "Pod Wyciągiem. Naszym Gościom zapewniamy komfortowe i przytulne pokoje 2-osobowe z 2 dostawkami i 4-osobowe apartamenty
Drewniany dom przeznaczony dla 12-13 osób - położony 3 km od stacji narciarskiej WIERCHOMLA. Wynajmowany wyłącznie jako całość. szczegóły na: www.domek.witryna.info
Od wielu lat prowadzimy nasze gospodarstwo agroturystyczne w Beskidzie Niskim na terenie Magurskiego Parku Narodowego. Zawsze staramy się świadczyć wysoki standard usług, dostosowujemy się do potrzeb naszych gości.
W naszym domu zbudowanym w starym łemkowskim stylu, odnajdziecie Państwo spokój i wspaniałe warunki do wypoczynku. Pokryty winoroślą dom, wyposażony jest w 20 miejsc noclegowych.