st
Strona główna
Katalog
Wyszukiwarka
Schowek
Promocje
Lista Top 100

PERŁA KRUTYNI Ośrodek Wypoczynkowo-Turystyczny

staż w serwisie:
Kategoria:
Domki letniskowe
Cena:
40-60
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Region:
Adres:
Nowy Most,  12-220 Nowy Most
Dostepność:
Kwiecień-Listopad
Kontakt:

Kontaktując się z obiektem powołaj się na serwis www.ruszajwpolske.pl

Opis obiektu

Ośrodek wypoczynkowy PERŁA KRUTYNI - NOWA PRZESTRZEŃ DLA ODNOWY

Natura jest absolutnym fenomenem otaczającym ośrodek PERŁA KRUTYNI. To wyjątkowe, naturalne serce w środku Puszczy Piskiej. Wśród otaczającej przyrody, mazurskiej głębi roślin, spokoju i ciszy, życia płynącego bez pośpiechu, w miejscu gdzie błękit nieba styka się z zielenią lasów sosnowych i przejrzystością wody w  rzece Krutyni, powstała oaza zdrowia i relaksu. Ta niewielka, kameralna przestrzeń pozwala odżyć, to idealny sposób na odprężenie ciała, ale także na uzyskanie relaksu umysłowego. W otoczeniu lasu sosnowego, nad piękną rzeką Krutynią, z dala od zabudowań ludzkich przyroda oferuje fantastyczny obraz światła i cieni, kolorów i dźwięków płynących z bogactwa tej ziemi - ptaków i zwierząt żyjących wokół.

Dzięki radości z jaką podejmujemy gości oraz otaczającej naturze, pobyt w Perle Krutyni  to jak zanurzenie w „kapsule relaksu i odprężenia”. Pozwala to na wyhamowanie z codziennego frenetycznego pośpiechu.  To prawdziwy dar w postaci cennego czasu, który pozwoli Państwu odkryć na nowo przyjemność która płynie ze spokoju, który daje możliwość zadbania o własną osobę poprzez utrzymanie lub poprawienie formy fizycznej, a także odnalezienie zachwianej harmonii między ciałem a umysłem. Dzięki łagodnemu klimatowi nawet w czasie wysokich temperatur,  dla miłośników natury i ruchu jest tu nowa, relaksująca okazja do odkrywania uroków życia i otaczającej nas przyrody.

W Perle Krutyni noclegi zapewniamy w siedmiu czteroosobowych domkach letniskowych DeLux, pięciu pięcioosobowych domkach letniskowych  Superior i dwóch sześcioosobowych domkach letniskowych SuperiorPlus. Goście mogą także nocować w dziesięciu dwuosobowych domkach kempingowych Puchatek. Ośrodek przyjmuje także gości na pole namiotowe oraz jest miejsce na sześć przyczep kempingowych z zasilaniem. Całość wraz z zapleczem gastronomicznym tworzy wśród rezerwatów przyrody, cichy, kameralny  ośrodek relaksu i odprężenia. Idealne wakacje dla całej rodziny, gdzie można opalać się, uprawiać sport i odkryć kraj o bogatej przyrodzie. Na terenie, w centrum ośrodka znajduje się także zadaszona scena – idealne miejsce na tańce, animacje i występy. W pawilonie gastronomicznym są telewizory, czasami na prośbę gości organizujemy w nim zabawę karaoke, a w jego otoczeniu jest strefa bezpłatnego wi-fi.

W Perle Krutyni relaks jest gwarantowany dzięki wielu propozycjom aby spędzić szczęśliwe i bezpieczne wakacje. Zabawy na piaszczystej plaży dla dzieci i dorosłych, wydzielony brodzik dla maluchów, czysta woda i pomost sięgający środka głębokiej na ponad dwa metry rzeki Krutyni , łóżka plażowe i parasole, wypożyczalnia kajaków i łódek wędkarskich, organizacja spływu kajakowego na całym szlaku Krutyni i cisza, brak hałasu i pośpiechu. Tuż obok zimne piwo, napoje,  lody, kawa, desery i ciasta.  Dla dzieci wydzielony piaszczysty plac zabaw i trampolina, a tuż obok dla rodziców są leżaki, parasole i bar czynny 12 godzin dziennie przez cały tydzień. Wieczorem na scenie odbywa się często taneczna zabawa muzyczna dla dzieci.

Począwszy od maja do około połowy września zapraszamy Państwa na specjalne wieczory piątkowe. Spotkania odbywają się na wolnym powietrzu przy ognisku. Przygotowane jest miejsce ze stołami i ławkami przy których spotykają się wszyscy goście ośrodka, przynosząc napoje i kiełbaski, śpiewają piosenki lub słuchają muzyki. Można także do 23.00 godziny zakupić w barze kiełbaski do pieczenia, pieczywo, piwo, napoje. Czasami ognisko przekształca się w zabawę taneczną.

Po 14 września ośrodek wynajmuje domki, ale zaplecze gastronomiczne jest już nieczynne. Goście korzystają z kuchni w pawilonie sanitarnym do samodzielnego przygotowywania posiłków. Jest to sezon wędkarzy i grzybiarzy, okres rykowisk jeleni oraz pieszych i rowerowych wycieczek turystycznych.

Urok Mazur  warto podziwiać także zimą, kiedy jest tak cicho że zwierzęta z lasu wchodzą na spacery do ośrodka. Kiedy leśne ścieżki skrzą się krystalicznym śniegiem, kiedy zamarznięta Krutynia  odbija błękit nieba.  Przygotujemy też dla państwa saunę na brzegu Krutyni - wśród śniegów zalegających wokół w tym okresie i możliwości kąpieli w przerębli skacząc z pomostu.  Od jesieni mamy specjalną, połówkową ofertę na pobyty cztero, sześcio i ośmiotygodniowe.     

     Zapraszamy do zaznania się z naszym Ośrodkiem na naszej stronie internetowej http://www.perlakrutyni.pl 


OFERTA SPECJALNA DLA GOŚCI NOCUJĄCYCH W OŚRODKU  W DOMKACH LETNISKOWYCH

 Dla wszystkich naszych klientów domków letniskowych cena zawiera:

- ciepłą i zimną wodę, prąd, ogrzewanie akumulacyjne

- korzystanie z parkingu przez jeden samochód na domek

- korzystanie z plaży, pomostów i łóżek  plażowych nad rzeką

- korzystanie z brodzika i placu zabaw dla dzieci

- sprzątanie jednostki mieszkalnej w dniu zmiany najemcy

- bieliznę pościelową, papier toaletowy

- wstawienie łóżeczka i wanienki dla niemowlaka

- korzystanie z miejsca na ognisko z wyjątkiem okresu wykupienia miejsca na  wyłączność

- korzystanie z boisk do badmintona i siatkówki

- korzystanie z mini boisk do piłki nożnej i koszykówki

- korzystanie z ping-ponga, telewizji i wi-fi zlokalizowanych w obrębie pawilonu gastronomicznego

- korzystanie z kuchni gazowej i zmywalni naczyń w obrębie pawilonu sanitarnego

- wypożyczenie podręcznego grilla

- jeden leżak lub łóżko plażowe w każdym domku

- pobyt jednego małego zwierzęcia domowego na warunkach określonych w Regulaminie

- zorganizowanie przez ośrodek w każdy piątek ogniska dla gości


CENY 2022

DOMKI LETNISKOWE - WYNAJEM

1.      Wynajęcie domku pięcioosobowego SUPERIORPlus, dwa pokoje z łazienką i kącikiem kuchennym    – 350 zł za dobę

2.   Wynajęcie domku pięcioosobowego SUPERIOR, dwa pokoje z łazienką i kącikiem kuchennym    – 300 zł za dobę

3.      Wynajęcie domku czteroosobowego DeLux, dwa pokoje z łazienką i kącikiem kuchennym   – 250 zł za dobę

4.      Dostawka – 25 zł za dobę.


·         Ceny określone cenniku dotyczące domków DeLux i Superior są za minimum 3 noce.

·                   ·         Pobyty krótsze niż 3 dni są droższe o 20%.

·                   ·         Ceny zawierają podatek VAT. Ośrodek wystawia faktury VAT.

·         Ceny zawierają wyposażenie każdego domku letniskowego w piec akumulacyjny, lodówkę, czajnik, talerze, szklanki, sztućce, stół ogrodowy z parasolem, leżak lub łóżko plażowe.

·         Potwierdzenie przyjęcia rezerwacji uzyskuje się po wpłaceniu zadatku w wysokości 30% ceny wynajmu. Zadatek jest zwrotny bez kosztowo do 30 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu. W okresie ostatnich 30 dni zadatek nie jest zwracany.


OFERTA SPECJALNA NA DŁUGIE POBYTY W BUNGALOW

·         W okresie poza wysokim sezonem (czerwiec – sierpień), jeśli zamówisz bungalow na 4, 6 albo 8 tygodni płacisz tylko za pół pobytu. Ceny prądu za bezpłatny okres są dodatkowo płatne na miejscu - 20 zł/doba

·         Jeśli zamówisz bungalow na minimum dwa tygodnie otrzymujesz możliwość bezpłatnego korzystania:

- rowery do dyspozycji klientów, aż do wyczerpania oferowanych ilości – rowery dla dorosłych z krzesełkiem, a dla dzieci kaski

- kijki Nordic Walking do dyspozycji klientów, aż do wyczerpania oferowanych ilości

- łódki wędkarskiej wiosłowej, aż do wyczerpania oferowanych ilości

POBYTY NA CAMPINGU

·         Wynajęcie domku kempingowego dwuosobowego Puchatek - 80 zł za dobę.

·         Dostawka 25 zł za dobę.

·         Stanowisko na polu namiotowym dla przyczep - 20 zł/doba + 20 zł od osoby za dobę + energia 10 zł/doba

·         Pobyt na polu namiotowym - 20 zł doba za osobę, dzieci 5-10 lat - 10 zł, dzieci do 4 lat bezpłatnie + energia 5 zł/doba

·         Opłata klimatyczna - 2,41 zł/doba od osoby.


WARUNKI DODATKOWE

Przed wyjazdem należy pozostawić domek schludny - wolny od śmieci, ze zdjętą pościelą, z czystą szafą, z umytymi sztućcami i talerzami, pustą lodówką z otwartymi drzwiami oraz zamrażarką bez lodu.

 Kierownictwo ośrodka, w przypadku gdy klient już zameldowany opuszcza domek wcześniej niż uzgodniony termin – z wyjątkiem udokumentowanego przypadku siły wyższej – pobiera opłatę za cały zarezerwowany okres, z wyjątkiem przypadków zaniedbań ze strony ośrodka.

 Stołówka serwuje wybór  posiłków  wg swojego  uznania. Wykup posiłków stołówkowych następuje przez widet lub w dniu zameldowania.

 Przyjazd musi nastąpić w ustalonym dniu w godzinach pomiędzy 16.00 a 20.00.

 Po przyjeździe w celu zameldowania winny być okazane dokumenty tożsamości wszystkich osób, które będą zajmowały domek.

 W przypadku opóźnienia przyjazdu Klient musi natychmiast powiadomić ośrodek. W przeciwnym wypadku  Ośrodek zatrzyma domek tylko do godz. 24.00, po czym będzie się starał wynająć go osobom trzecim.

 Zabronione jest przebywanie w domku więcej osób niż pozwala na to maksymalna ilość wskazana w warunkach rezerwacji. W tym przypadku dzieci, bez względu na wiek uważane są również jako osoby dorosłe.

 Goście obowiązani są do dokładnego przestrzegania Regulaminu Ośrodka . W szczególności do przestrzegania ogólnie przyjętych zasad współżycia lokatorskiego, dotyczących przede wszystkim ciszy w godzinach popołudniowych i nocnych. Goście w tych godzinach powinni eliminować zgiełk i uciążliwy dla innych hałas.

 Goście zobowiązani są do maksymalnej troski o domek (ścian, okien, podłogi, drzwi) o jego wyposażenie (naczynia stołowe, lodówka, piec, terma itp.) oraz umeblowanie (Szafy, łóżka, stoły, krzesła itp.)

 Uprasza się o zabieranie wyposażenia domków z ogródków i tarasów do wnętrza, na czas kiedy domek pozostaje bez opieki.

 Reklamacje dotyczące stanu domku, jego czystości i wyposażenia muszą być zgłoszone w ciągu 24 godzin od przyjazdu. Za ewentualne, późniejsze zniszczenia i braki odpowiada Klient jako najemca.

 Zabronione jest używanie własnych piecyków i kuchenek elektrycznych oraz urządzeń klimatyzacyjnych.

 Powołując się na normy pobytu, przede wszystkim na te dotyczące liczby lokatorów, troski o domki i ich wyposażenie, przestrzeganie ciszy nocnej,  kierownictwo Ośrodka zastrzega sobie prawo do kontroli swoich lokali, także pod nieobecność lokatorów. Jeżeli w wyniku kontroli stwierdzone zostaną w lokalu poważne nieprawidłowości, umowa pobytu zostaje rozwiązana ze skutkiem natychmiastowym z winy Klienta. Kierownictwo Ośrodka może nakazać natychmiastowe zwolnienie lokalu, w przypadku oporu zastrzega sobie możliwość interwencji policyjnej. Oprócz tego Ośrodek może obciążyć Klienta obowiązkiem zapłaty odszkodowania za uszkodzone urządzenia.

 Uprzejmie informujemy że personel upoważniony przez Kierownictwo Ośrodka  może wejść do domków w celu dokonania niezbędnych napraw i konserwacji, również podczas nieobecności lokatorów.

 Prosimy nie traktować pokrowców na materace, kołder i poduszek jako bielizny pościelowej.

 Domek musi być zwolniony do godziny 12.00 ostatniego dnia pobytu.  Klient musi umożliwić naszemu personelowi dokonanie kontroli stanu utrzymania domku. Opuszczając domek należy pozostawić go w stanie schludnym - wynieść śmieci, zdjąć pościel, rozmrozić i przetrzeć lodówkę, opróżnić szafę i szafki, umyć naczynia, posprzątać kącik kuchenny.

 Ośrodek nie ponosi żadnej odpowiedzialności za  ewentualne zniszczenia, wypadki, zagubienia, kradzieże, straty i inne trudności powstałe na całym terenie Ośrodka.

 Ośrodek w każdym momencie służy pomocą i jest do dyspozycji swoich gości, w celu rozwiązywania ewentualnych problemów. Ewentualne jednak roszczenia o odszkodowanie powstałych strat muszą być zgłoszone i uzgodnione bezpośrednio na miejscu.

 Ośrodek zastrzega sobie, w przypadku nieprzewidzianych okoliczności w przydzieleniu domku, prawo do zamiany na inny o podobnym standardzie. Ewentualnie wyższe koszty, wynikające z różnicy cen będą w tym przypadku pokryte przez Ośrodek.

 Prośby Klientów dotyczące usytuowania domku (numer, położenie, widok) będą brane Pod uwagę podczas rezerwacji, lecz Ośrodek nie daje gwarancji na ich spełnienie.

 Opis wyposażenia i umeblowania domków, może wyjątkowo ulegać zmianom.

 Akceptując dokument rezerwacji Klient automatycznie staje się podmiotem praw i obowiązków wynikających z powyższych norm i postanowień, będąc jednocześnie zobowiązanym do nich.

 BEZPIECZEŃSTWO

Ośrodek Perła Krutyni posiada polisę OC dla wszystkich zameldowanych gości obowiązującą na terenie ośrodka.

Corocznie odbywają się przeglądy stanu zabezpieczenia przeciwpożarowego, przegląd przewodów kominowych i wentylacyjnych, kontrole sanitarne, pomiary instalacji elektrycznej oraz przegląd stanu technicznego budynków. Na wiosnę wszystkie domki obowiązkowo są ozonowane w celu likwidacji grzybów i pasożytów.

                                                    

REZERWACJA

Rezerwację przyjmujemy poprzez:

Obowiązuje przedpłata rezerwacyjna w wysokości 30% płatna na rachunek w Banku MILLENNIUM  nr  58 1160 2202 0000 0000 1196 6747.


Cennik

 1. Domek sześcioosobowy SUPERIORPlus z łazienką i kącikiem kuchennym 350 zł/doba
 2. Domek pięcioosobowy SUPERIOR z łazienką i kącikiem kuchennym 300 zł/doba
 3. Domek czterosobowy DeLux z łazienką i kącikiem kuchennym 250 zł/doba
 4. Domek dwuosobowy PUCHATEK 80 zł/doba
 5. Dostawka 25 zł/doba
 6. Pobyt z namiotem - każda osoba, dzieci 5-10 lat 10 zł/doba (dzieci do lat 4 bezpłatnie) 20 zł/doba
 7. Stanowisko dla przyczepy kempingowej z możliwością zasilania 20 zł doba + 10 złenergia
 8. Wynajęcie roweru 30 zł/dzień
 9. Wynajęcie kajaka dwuosobowego 40 zł/dzień
 10. Wynajęcie łódki wędkarskiej 40 zł/dzień

Śniadanie - 20 zł
Wyżywienie HB - 50 złWyżywienie FB - 60 złSpływ kajakowy - 40 zł/osoba

Wyposażenie pokoi:
 • pokoje z łazienkami
 • sztućce i naczynia
 • czajnik elektryczny
 • lodówka
 • aneks kuchenny
Na terenie obiektu:
 • restauracja
 • kawiarnia
 • oferujemy wyżywienie
 • miejsce na ognisko,grill
 • parking
 • dostęp do TV
 • dostęp do Internetu
 • basen plenerowy
 • stół tenisowy
 • plac zabaw dla dzieci
 • boisko do gier zespołowych
 • pralnia
W pobliżu:
 • restauracja
 • dyskoteka
 • wypożyczalnia rowerów
 • ścieżki rowerowe
 • szlaki turystyczne
 • kąpielisko
 • wypożyczalnia sprzętu pływającego
 • sporty wodne
Inne:
 • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
 • udogodnienia dla niepełnosprawnych
 • możliwość zabrania zwierząt
Wyślij zapytanie do obiektu PERŁA KRUTYNI Ośrodek Wypoczynkowo-Turystyczny
Pobyt od
do
Ilość osób
Treść zapytania
Maksymalna ilość znaków 500, pozostało: 500
Imię i nazwisko
Telefon
(same cyfry)
Adres email
Zmień obrazek
UŻYTKOWNICY ZAINTERESOWANI TYM OBIEKTEM CZĘSTO WYBIERALI TAKŻE:
noclegi Dubeninki, kwatery Dubeninki, wakacje Dubeninki

BARCIE
AGROBARCIE
noclegi Dubeninki, kwatery Dubeninki, wakacje Dubeninki

DUBENINKI
Domki na działce z linią brzegową jeziora. Mazury
noclegi Giżycko, kwatery Giżycko, wakacje Giżycko

GIŻYCKO
Drewniany domek letniskowy 6 osobowy w Bogacku
noclegi Ruciane-Nida, kwatery Ruciane-Nida, wakacje Ruciane-Nida

RUCIANE NIDA
OW WODNIK
noclegi Kretowiny, kwatery Kretowiny, wakacje Kretowiny

KRETOWINY
Domki letniskowe
ostatnio przeglądane
0
schowek
0
Brak ofert w schowku
wydrukuj
pobierz PDF