strona główna / Bieszczady / Agroturystyka

Agroturystyka Bieszczady, kwatery, wakacje 2015

Lutowiska weekend, wakacje Lutowiska, kwatery Lutowiska
noclegi w cenie : 40-40 zł
kategoria : Agroturystyka
Cenisz sobie ciszę i spokój, chcesz aktywnie wypocząć, zwiedzić ciekawe miejsca, spędzić miło czas? To miejsce jest dla Ciebie!
Polańczyk weekend, wakacje Polańczyk, kwatery Polańczyk
noclegi w cenie : 30-35 zł
kategoria : Agroturystyka
Nasz dom położony jest w miejscowości Bachlawa, która znajduje się przy głównej obwodnicy Bieszczadzkiej co w dużym stopniu ułatwia poruszanie się po najbliższych terenach.
Dukla weekend, wakacje Dukla, kwatery Dukla
noclegi w cenie : 20-50 zł
kategoria : Agroturystyka
Gospodarstwo położone jest na pograniczu Beskidu Niskiego i Bieszczad. Znajduje się ono w przepięknej dolinie, przez którą przepływa strumyk - Bełcza. W okolicy znajduje się tylko dzika przyroda, góry, lasy - cisza i spokój"SYMPATYCZNY KONIEC ŚWIATA"
Komańcza weekend, wakacje Komańcza, kwatery Komańcza
noclegi w cenie : 20-20 zł
kategoria : Agroturystyka
Mamy dla Państwa dwa pokoje. Jeden dwu osobowy i jeden cztero osobowy. Do dyspozycji naszych gości jest kuchnia oraz łazienka z ubikacją.
Atrakcyjne regiony turystyczne w Polsce - tanie kwatery i pokoje, szukaj noclegu i dokonaj rezerwacji
RUSZAJWPOLSKE NA FACEBOOKU
BIESZCZADY AGROTURYSTYKA
BIESZCZADY AGROTURYSTYKA
Bieszczady to tereny zaliczane do najdzikszych i najmniej zaludnionych zakątków naszego kraju. Występują tutaj niespotykane krajobrazy oraz bardzo duża ilość terenów zielonych.
Bieszczady to tereny zaliczane do najdzikszych i najmniej zaludnionych zakątków naszego kraju. Występują tutaj niespotykane krajobrazy oraz bardzo duża ilość terenów zielonych.

Górskie piesze wycieczki to główna atrakcja i cel przyjazdu turystów. Piękne widoki, czyste powietrze i ciągła wspinaczka to jest to co miłośnik gór lubi najbardziej. Jednak po zejściu z gór
i wejściu na niższe tereny, turysta ma prawo chcieć czegoś jeszcze, a będąc w górach na pewno się nie zawiedzie. Jeśli mają zamiar Państwo wyjechać zimą, to śnieg gwarantuje świetną rozrywkę w postaci zjazdów ze stoków na nartach, snowboardzie czy sankach. Z kolegi latem, mogą Państwo udać się na basen czy znaleźć najbliższy park rozrywki by spędzić ciekawie czas. Zachęcamy do wyjazdu w nasze piękne Bieszczady zarówno stałych bywalców jak i tych, którzy jeszcze tam nie byli.

Jeżeli chcą Państwo naprawdę obcować z naturą, zachęcamy do rezerwacji noclegu w gospodarstwie agroturystycznym. W takim typie urlopu nie chodzi tylko o wypoczynek ale również atrakcje w postaci uczestniczenia w codziennych pracach gospodarzy. Przy tym mogą Państwo obcować ze zwierzętami jakie znajdują się w gospodarstwie. Często są to konie (na których można pojeździć), krowy, kozy czy owce. Właściciele takich gospodarstw starają się by gość czuł się jak u siebie, więc rodzinna atmosfera to powszechne zjawisko. Jeśli w taki właśnie sposób wyobrażają sobie Państwo urlop, to nie ma na co czekać, czas na wybranie noclegu spośród bieszczadzkich gospodarstw agroturystycznych.